Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!Eksporditegu 2018

KredEx Krediidikindlustus tunnustab traditsiooniliselt igal aastal ühte ettevõtet või tööstusharu, kes on kasvatanud ekspordimahte, leidnud edukalt välisturge, sõlminud mõjukaid lepinguid välispartneritega või paistnud silma eestimaiste toodete ja oskusteabe ekspordiga välisturgudele.

Traditsioonilist auhinda oleme andnud välja alates 2014. aastast. Varasematel aastatel on auhinna pälvinud Baltic Workboats, Harju Elekter, Eesti puitmajatootjad ja E-Piim.

Konkursi tingimused

Konkursil osalemiseks tuleb täita Kredexi kodulehel konkursi ankeet kuni 4. veebruarini 2019. Kandidatuuri esitaja võib aga ei pea esitatud ettevõttega seotud olema. Alates 6. veebruarist on kõigil võimalik anda hääl oma lemmiku poolt.

Nii eksporditegu kui ka publiku lemmik kuulutatakse välja 13. veebruaril 2019.

Eksporditeo konkursi reeglid >>

Hindamiskriteeriumid

Eksporditeo auhinna žüriisse kuuluvad KredEx Krediidikindlustuse juht Erki Aamer, eelmisel aastal “Eksporditegu 2017” auhinna saanud Baltic Workboatsi juhatuse liige Jüri Taal, EAS-i rahvusvahelise müügi valdkonnajuht Elar Olik, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja teenuste osakonna juht Piret Potisepp ja rahvusvahelise kaubanduskoja ICC Eesti rahvuskomitee volikogu esimees Tiit Tammemägi.  

Eksporditeo auhinna väljaandmisega soovime pöörata tähelepanu edukatele Eesti ettevõtetele, kelle eksport on lisaks olulisele panusele meie majandusse ka suureks eeskujuks kõigile teistele. Seega pöörame eksporditeo väljavalimisel tähelepanu erakordsetele saavutustele - näiteks ekspordimahtude märkimisväärsele kasvule, mõjukate lepingute sõlmimisele välispartneritele, eestimaiste toodete ja oskusteabe silmapaistvale ekspordile välisturgudel, uute välisturgude vallutamisele jne.  

Lisainfo konkursi tingimuste kohta:

meedia at krediidikindlustus dot ee

+372 526 2227

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.