Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!17.01.2019

Aasta Eksporditeole saab esmakordselt ise kandidaate esitada

Tänavu viiendat korda välja antavale Eksporditeo auhinnale on oodatud kandideerima Eesti ettevõtteid, kellel on ette näidata 2018. aastast silmapaistvaid eksporditegusid -  olgu nendeks märkimisväärsed koostöölepingud, uute välisturgude vallutused või erakordne kasv ekspordimahtudes. 

KredEx Krediidikindlustuse juhatuse liikme Mariko Rukholmi sõnul on tänavune auhinna väljakuulutamine eriline just seetõttu, et erinevalt varasematest aastatest saavad ettevõtted seekord ise konkursile kandideerida ning ka rahvahääletusel on oma roll parimate väljaselgitamises. Eksporditegusid saab esitada kuni 4. veebruarini, võitjad kuulutab KredEx Krediidikindlustus välja 13. veebruaril.

“Soovime pöörata eksporditeo auhinna väljaandmisega tähelepanu edukatele Eesti ettevõtetele, eksporti on lisaks olulisele panusele meie majandusse ka suureks eeskujuks kõigile teistele. Nii tahame tuua välja ettevõtteid, kes on näiteks kasvatanud ekspordimahte, sõlminud mõjukaid lepinguid välispartneritega või paistnud silma eestimaiste toodete ja oskusteabe ekspordiga välisturgudele,” selgitas Rukholm. 

Tänavu kuulub riikliku kindlustusseltsi poolt välja antava eksporditeo auhinna žüriisse mitmeid ekspordispetsialiste, nende seas nii KredEx Krediidikindlustuse juht Erki Aamer kui ka eelmisel aastal “Eksporditegu 2017” auhinna saanud Baltic Workboatsi juhatuse liige Jüri Taal, EAS-i rahvusvahelise müügi valdkonnajuht Elar Ollik, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja teenuste osakonna juht Piret Potisepp ja rahvusvahelise kaubanduskoja ICC Eesti rahvuskomitee volikogu esimees Tiit Tammemägi. Lisaks ekspertidele saab kandidaatide poolt hääletada ka rahvažürii, kelle lemmik märgitakse konkursil samuti ära.

Eksporditegusid on võimalik esitada konkursile kuni 4. veebruarini KredEx Krediidikindlustuse kodulehel: http://www.kredex.ee/eksporditegu 

Välisturgudele siirduvate Eesti ettevõtetele riskide maandamise lahendusi pakkuv KredEx Krediidikindlustus annab välja eksporditeo auhinda juba alates 2014. aastast. Varasematel aastatel on auhinna pälvinud Baltic Workboats, Harju Elekter, Eesti puitmajatootjad ja E-Piim. 

KredEx Krediidikindlustuse eesmärk on pakkuda Eesti kohapeal meie  ettevõtjatele kaasaegset ja paindlikku krediidikindlustusteenust.

Fotod “Eksporditegu 2017” auhinna üleandmisest Baltic Workboatsile: https://photos.app.goo.gl/TKJknAhq5Yo3vNsi1

Fotod “Eksporditegu 2016” auhinna üleandmisest Harju Elektrile: https://goo.gl/photos/cQNvewmoz9ZFmzNJ6 

 • 18. aprill 2019

  Korteriühistud saavad peagi taas rekonstrueerimistoetust taotleda

  KredEx alustab alates 20. maist uuenenud tingimustel korterelamute rekonstrueerimistoetuse taotluste vastuvõttu. Sel aastal on toetusteks ettenähtud 17,5 mln eurot ning taotlusi võetakse vastu selle summa piires. KredExi eluaseme ja...

 • 17. aprill 2019

  KredEx teenis 1,3 miljonit eurot kasumit

  Eile KredExi nõukogu poolt kinnitatud 2018. aasta majandusaasta aruande põhjal teenis sihtasutus eelmisel aastal kasumit 1,3 mln eurot. Tänu KredExi ettevõtlusvaldkonna laenukäendustele, laenudele, riski- ja erakapitalifondidele kiirenes...

 • 16. aprill 2019

  LHV alustas KredExi käendusega kodulaenude sõlmimist

  Kui seni võimaldas LHV kodulaenu puhul tavapärasest väiksemat omafinantseeringut vaid kinnisvarast lisatagatise olemasolul, siis nüüd saab LHV-s lisatagatisena kasutada ka sihtasutuse KredEx käendust. KredExi toel on võimalik LHV Pangast...

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.