Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!Selleks, et aidata nii Eesti alustavatel kui ka juba pikemalt tegutsenud kiirelt kasvavatel ettevõtetel siin areneda ning kasvu finantseerida, pakub KredEx fondifondide kaudu riskikapitali. Tegevuse eesmärgiks on piisav kohalik kapitalipakkumine ning riski- ja erakapitalituru terviklik areng. Selleks on oluline panustada fondijuhtide arengusse ja tekitada investorites huvi siinsetesse fondidesse investeerimise vastu. Vaid hea tegevusajalooga ennast tõestanud fondijuhid on suutelised kaasama erainvestoritelt piisaval määral kapitali. Investoritele on omakorda oluline sobiliku riskitaseme ja suurusega investeerimisvõimaluste järjepidev pakkumine.

Riikliku kapitali pakkuja valib määratletud investeerimisstrateegiate raames välja fondihaldurid, kes kaasavad lisaks riiklikule finantseerimisele samadel alustel ka enda ja erainvestorite raha ning vastutavad enda loodud fondide investeerimisotsuste ja tulemuste eest. KredEx fondihaldurite tegevusse ja otsustesse ei sekku.

KredEx otse ettevõtetesse riskikapitaliinvesteeringuid ei tee, investeeringute kaasamisest huvitatud ettevõtetel tuleks pöörduda otse fondijuhtide poole.

KredEx töötab tihedas koostöös turuosaliste ja rahvusvaheliste institutsioonidega, sealhulgas Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsioon (EstVCA), Eesti Äriinglite Assotsiatsioon (EstBAN) ja nende liikmed, Euroopa Investeerimisfond (EIF) ja Euroopa Riskikapitalifondi Investorite Võrgustik ja selle liikmed (EVFIN).

 

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.