fbpx Parandame elamistingimusi - Eraisikule ja perele | KredEx

Eluaseme nüüdisajastamine nõuab rahalist investeeringut. Pakume eraisikutele ja peredele kulude vähendamiseks otsetoetusi. Oma käendusega soodustame ka suures mahus rekonstrueerimist laenu abil.

Vaata eraisikule ja perele mõeldud teenuseid
 

Eluasemelaenu käendus

Eluasemelaenu käendus on mõeldud inimestele, kes soovivad võtta laenu uue eluaseme ostmiseks või olemasoleva renoveerimiseks ning vähendada oma esmase sissemakse kohustust. Eluasemelaenu käendusega on võimalik osta korter, elumaja, krunt või suvila.

Väikeelamute rekonstrueerimistoetus

Väikeelamute rekonstrueerimistoetuse abil aitame omanikel nende elamu rekonstrueerida. Toetuse eesmärk on väikeelamute energiatõhususe ja parema sisekliima saavutamine, energiakulude vähendamine ning taastuvenergia kasutuselevõtu soodustamine.

Kodutoetus lasterikastele peredele

Kodutoetuse eesmärk on parandada kolme- ja enamalapseliste vähekindlustatud perede elamistingimusi. Pered saavad toetuse abil osta, ehitada, laiendada või renoveerida oma kodu ning tänapäevastada sealset kütte-, elektri-, gaasi-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemi.

Elektripaigaldiste renoveerimise toetus

Toetuse eesmärk on osaliselt toetada Tallinnas vanal pingesüsteemil (3 × 220 V) olevate hoonete elektripaigaldiste renoveerimist selliselt, et hooned viiakse üle uuele, 3 × 230/400 V pingesüsteemile.