Viimased uudised

Elektrilevi sõlmis MKMi ja KredExiga lepingu ELMO laadimistaristu ülevõtmiseks 23.10.2019

Eesti suurim võrguettevõte Elektrilevi sõlmis teisipäeval kolmepoolse lepingu Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning KredExiga elektriautode kiirlaadimisvõrgu ehk ELMO ülevõtmiseks.

Teatis ELMO kiirlaadimisvõrgu võõrandamisest Elektrilevile 18.10.2019

Täname kõiki häid elektriautode omanikke usalduse eest ning soovime teile meeldivat koostöö jätkamist Elektileviga!

SmartCap uurib kapitali kättesaadavust Eesti iduettevõtete jaoks 17.10.2019

Eesti riigi riskikapitalifondi valitseja SmartCap koostöös Startup Estoniaga viib läbi mahuka uuringu, et kaardistada kapitali kättesaadavuse probleeme Eesti iduettevõtete jaoks ning hinnata tänaste finantseerimislahenduste sobivust nende ületamiseks.

Eesti iduettevõted näitavad oma võimekust kogukonnafestivalil Startup Week Tallinn 2019 10.10.2019

Startup Week Tallinn toob 11.–15. novembrini juba neljandat aastat kokku Eesti startup-kogukonna ja huvilised. Mitmed iduettevõtted ning nende tugiorganisatsioonid avavad oma uksed, et jagada kogemusi, edulugusid ja ideid. Nädala jooksul on programmis tervelt 50 sündmust Tallinnas ja 15 sündmust mujal Eestis.

Kodukoha töövõimalused avanevad noortele KredExi Karjääriretkel 10.10.2019

Alates tänasest saavad gümnaasiumiõpilased kandideerida KredExi Karjääriretkedele, mis viivad kaheksa maakonna noored kokku nende kodukandi tööandjatega. Juba viiendat aastat toimuva algatuse eesmärk on hõlbustada noorte tulevasi karjäärivalikuid.

Tule kuula paneelarutelu „Kuidas rahastada väikeettevõtlust ilma pangalaenuta?” 27.09.2019

Paljud väikeettevõtjad seisavad ühel hetkel silmitsi küsimusega, kuidas saada investeeringut oma ettevõttele olukorras, kus pank seda mingil põhjusel ei anna. Võimalusi on selleks erinevaid ning arutelu käigus selgub, kuidas on alternatiivse finantseerimisega võimalik oma ettevõtte tegevust stimuleerida ning milline finantseerimise võimalus on kõige sobivam just sinu ettevõtte jaoks.

Arhiiv

Filtreeri