Viimased uudised

Eesti iduettevõted näitavad oma võimekust kogukonnafestivalil Startup Week Tallinn 2019 10.10.2019

Startup Week Tallinn toob 11.–15. novembrini juba neljandat aastat kokku Eesti startup-kogukonna ja huvilised. Mitmed iduettevõtted ning nende tugiorganisatsioonid avavad oma uksed, et jagada kogemusi, edulugusid ja ideid. Nädala jooksul on programmis tervelt 50 sündmust Tallinnas ja 15 sündmust mujal Eestis.

Kodukoha töövõimalused avanevad noortele KredExi Karjääriretkel 10.10.2019

Alates tänasest saavad gümnaasiumiõpilased kandideerida KredExi Karjääriretkedele, mis viivad kaheksa maakonna noored kokku nende kodukandi tööandjatega. Juba viiendat aastat toimuva algatuse eesmärk on hõlbustada noorte tulevasi karjäärivalikuid.

Tule kuula paneelarutelu „Kuidas rahastada väikeettevõtlust ilma pangalaenuta?” 27.09.2019

Paljud väikeettevõtjad seisavad ühel hetkel silmitsi küsimusega, kuidas saada investeeringut oma ettevõttele olukorras, kus pank seda mingil põhjusel ei anna. Võimalusi on selleks erinevaid ning arutelu käigus selgub, kuidas on alternatiivse finantseerimisega võimalik oma ettevõtte tegevust stimuleerida ning milline finantseerimise võimalus on kõige sobivam just sinu ettevõtte jaoks.

Omavalitsustel on võimalik suuremas mahus „tondilosse“ lammutada 26.09.2019

Kohalikud omavalitsused, kes soovivad lammutada kasutuskõlbmatuid hooneid, saavad senise 100 000 euro asemel küsida nüüd toetust enda soovi ja vajaduse järgi.

Tule kuula tasuta seminari teemal „Eksport – kus mu raha on?“ 24.09.2019

8. oktoobril toimub Original Sokos Hotel Konverentsikeskuses (Viru väljak 4, Tallinn) Tallinna Ettevõtluspäev. Ettekandega astub üles ka KredEx Krediidikindlustuse juhatuse liige Rauno Mürk.

Eesti, Läti ja Leedu era- ja riskikapitali turu maht on viie aastaga kasvanud seitse korda ning selle maht ulatus ligi 3 miljardi euroni 19.09.2019

Koos Põhjamaadega moodustavad Balti riigid täna nn New Nordics piirkonna, mis on tõusmas Jaapani ja USA kõrval uueks regiooniks institutsionaalsete investorite investeerimisstrateegiates.

Arhiiv

Filtreeri