Uudised

Viimased uudised

Placeholder for Koolitus tehniliseks konsultandiks pürgijatele
Koolitus tehniliseks konsultandiks pürgijatele 30.01.2023

Anname teada, et 13.-31.03.2023 korraldab Tallinna Tehnikaülikool koolituse tehniliseks konsultandiks pürgijatele. Koolitusele on oodatud spetsialistid, kellel on soov omandada teadmisi ja asuda täitma tehnilise konsultandi ülesandeid.

Kes on tehniline konsultant?

Placeholder for Viljandi- ja Pärnumaa sai oma korterelamute rekonstrueerimise eksperdi
Viljandi- ja Pärnumaa sai oma korterelamute rekonstrueerimise eksperdi 26.01.2023
Viljandi- ja Pärnumaal on nüüdsest kortermajade rekonstrueerimise tehniline ekspert Raido Ilp, kes annab korteriühistutele tasuta nõu kortermajade rekonstrueerimisprotsessi kohta.
Placeholder for E-residentsuse riskijuht: E-residendid on suurema järelevalve all kui teised Eesti välisettevõtjad
E-residentsuse riskijuht: E-residendid on suurema järelevalve all kui teised Eesti välisettevõtjad 26.01.2023
E-​residentsuse arendamisel on viimastel aastatel astutud olulisi samme tagamaks, et programmi hüvedest saaksid osa vaid ausate kavatsustega ja õiguskuulekad välismaalased, kes panustaksid vastutasuks Eesti majandusse. Põhjalik kontroll ja digitaalne jalajälg kindlustavad, et e-​residentidest ettevõtjad on kontrollitumad ja suurema riikliku järelevalve all kui teised Eestis ettevõtlusega tegelevate välisriikide kodanikud, kirjutab e-​residentsuse riski-​ ja õigusjuht Oscar Õun.

Placeholder for Kevadel avaneb üürielamute toetuse taotlusvoor
Kevadel avaneb üürielamute toetuse taotlusvoor 24.01.2023
Majandus- ja taristuminister Riina Sikkut allkirjastas määruse, mis paneb paika üürielamute rajamise toetuse tingimused. Kevadel avaneb taotlusvoor, mille tulemusena saab rajada üle Eesti sadakond uut kodu.
Placeholder for Iduettevõtjad: keeruline aasta on teinud tugevamaks
Iduettevõtjad: keeruline aasta on teinud tugevamaks 09.01.2023
Eesti iduettevõtjaid ja investoreid esindavad organisatsioonid võtsid kokku lõppenud aasta, mis kujunes Eesti iduettevõtete jaoks taaskord rekordiliseks. Samas tunnistavad turuosalised, et Euroopa südames alanud sõda ning ebakindlus maailmamajanduses panevad kohalikud iduettevõtjad tugevalt proovile, luues ühtlasi uusi võimalusi.
Placeholder for Eesti kahte uut rohetehnoloogia fondi soovib juhtida kuus fondivalitsejat
Eesti kahte uut rohetehnoloogia fondi soovib juhtida kuus fondivalitsejat 05.01.2023
Kokku kuus fondivalitsejat esitas taotluse SmartCapi poolt sügisel välja kuulutatud konkursile kahe rohetehnoloogiafondi loomiseks.

Arhiiv

Filtreeri