17. jaanuaril toimub seminar "Nippe ja nõuandeid ettevõtte edukaks finantsplaneerimiseks"

06.01.2011

 

Ettevõtte kulude ja tulude arvestamise põhialuste mõistmine on iga tegevjuhi roll. Nagu ka põhimõistete "kasum" ja "rahavoo" eristamine - kuidas ettevõte, mis ei teeni kasumit võib genereerida rahavoogu ja jääda ellu. Ning samas kasumlik ettevõte, mis ei suuda toota korralikku rahavoogu, võib seetõttu hävida.

Esmaspäevasel, 17. jaanuari Connect Estonia seminaril saab kuulata haaravaid elulisi lugusid erinevate osapoolte esindajatelt.

Erki Mölder, investeeringut kaasanud edukas ettevõtja räägib kasvuettevõtte ettevalmistamisest investori sisenemiseks, rahavoogude juhtimisest ja planeerimisest. Tuntud Šoti äriingel Nelson Gray annab ülevaate investori poolelt- kuidas mõtleb investor enne ettevõttesse investeerimist; milline peab olema firma minimaalne finantsplaneerimise tase ning millised on erinevad võimalused selle parandamiseks enne investori sisenemist ettevõttesse.

Veiko Hintsov, Deloitte juhtivpartner annab ülevaate finantsplaneerimisest audiitori silmade läbi ning laenuandja poolelt räägib Andrus Treier ettevõtte finantseerimise erinevatest võimalustest ning usalduses loomisest selle käigus.
 

Ettekannetele järgneb paneelarutelu, kus osalejad jagavad parimaid kogemusi finantsjuhtimisest riskikapitali kaasanud firmade näidetel.

Seminar toimub 17.jaanuaril kell 14:30-18:30 Ülemiste Tehchopolis aadressil  Lõõtsa 6, Tallinn

Osalustasu on Connect Estonia liikmesfirmade esindajatele, KredExi klientidele 20 eurot+ km (koos km-ga 24 eurot), teistele 45 eurot + km (koos km-ga 54 eurot).