Ajujahi konkursile ideede esitamiseks on jäänud vaid üks nädal

27.10.2010

Ajujahile ideede esitamise tähtaeg on 1.november täpselt kell 17:00. Tähtaeg läheneb suure kiirusega ja märgata on seda ka uute ideede laekumise kiiruse kasvus. Kui meenutada eelmise aasta kogemust, siis laekus konkursile viimase kahe päeva jooksul üle 700 idee ja viimase tunni aja jooksul 3-4 ideed minutis.

Ära jäta oma idee esitamist viimasele hetkele! Oma ideed saate konkursile esitada konkursi kodulehe kaudu. Täpsemaid juhiseid vaata siit: http://www.ajujaht.ee/kuidas-ideed-esitada/

"Ajujaht on konkurss, kus tasub kindlasti osaleda. Nädalavahetusel toimunud investeerimismessil Rahakompass räägiti sellest, et iga unistus võib olla investeering. Kuid unistamisest üksi ei piisa ning heade ideede ellu viimiseks tuleb ka tegutseda. Seetõttu tuleb juba täna oma idee kirja panna ning Ajujahi žürii poole teele panna," ütles Andrus Alber, NASDAQ OMX Tallinna juhatuse esimees.

Esimesel 500 idee esitanud meeskonnal on võimalus oma idee saata eelnõustamisele, kus kogenud nõustajad annavad soovitusi, millised esitatud äriidee tahud veel lihvimist vajavad. Eelnõustamine annab eelise juba enne žürii ette jõudmist. Head nõu on võimalik saada kuni 29. oktoobrini. Kasutage võimalust!

Teadmiseks tagasihoidlikumatele tulevastele ettevõtjatele. Ajujahi konkursi selleaastane teleformaat on võrreldes eelmise aastaga muutunud. Eraldi telesaate asemel kajastatakse konkursi kulgu 5-minutiliste saatelõikudena Kanal 2 uudistesaates Reporter.

Ettevõtluskonkursi Ajujaht eesmärgiks on aidata noori ettevõtjaid uuenduslike ettevõtete loomisel. Konkursi ellukutsuja on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Konkursi korraldamist rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ettevõtlusteadlikkuse programmi raames. Miljonikroonise auhinnafondi panevad kokku Eesti edumeelsed ettevõtted ja organisatsioonid: SEB, Skype, Ülemiste City, Eesti Arengufond, Tehnopol, Tartu Teaduspark, Tallinna Ettevõtlusamet, Tartu linn, Heateo Sihtasutus, Webmedia, Nasdaq OMX Tallinn, Tervise Paradiis, British Council, KredEx. Ajujahi aitavad ellu viia BDA Consulting, Invent Baltics ja Connect Eesti.

Lisainfo:
Lo Rihvk, BDA Consulting partner/Ajujahi projektijuht
Tel: 51 15 625; E-post: [email protected]
www.ajujaht.ee , www.facebook.com/ajujaht