KredEx toob Tallinna Euroopa energiasäästuspetsialistid

21.10.2009

Reedel, 23. oktoobril korraldab KredEx konverentsi „Energiatõhusus hoonetes - kogemused ja trendid Eestis ning naaberriikides“, kus astuvad esinejatena üles mitmed Euroopa riikide ja ka Eesti elamumajandus- ja energiasäästuspetsialistid.

Konverentsi eesmärgiks on tuua kokku hoonete energiasäästuspetsialistid Eestist ja Euroopast, et vahetada kogemusi, teadmisi ja informatsiooni hoonete energiasäästlikkuse teemadel ning anda Eesti vastavatele spetsialistidele ja kohalike omavalitsuste esindajatele võimalus tutvuda Euroopa Liidu suundumuste, teistes riikides rakendatavate poliitikate, praktikate, parimate näidete ja edukate projektidega, saavutamaks Eesti hoonetes energiasäästumeetmete kasutamine ning energiatõhusus.

 

KredExi eluasemedivisjoni juhi Mirja Adleri sõnul on huvi konverentsi vastu olnud väga suur.

„Juba esimesel päeval registreerus konverentsile 80 osalejat, mis näitab, kui oluline on hoonete energiatõhususe teema täna Eestis“, lisas Adler.

 

Konverentsi avab majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ning esinejateks on silmapaistva rahvusvahelise kogemusega kõnelejad nii Eestist kui välisriikidest.

 

Konverents on kutsetega.